Bekir Aksoy 4 yıllık evliliğinin resmen bittiğini açıkladı! Peki neden şiddet mi?

Medyatava ÖzelÜnlü oyuncu Bekir Aksoy, 4 yıl önce evlendiği Derya Çavuşoğlu'yla evliliklerinin önceki gün noktalandığını açıkladı.

Bekir Aksoy 4 yıllık evliliğinin resmen bittiğini açıkladı! Peki neden şiddet mi?

Dün Medyatava'da yer verdiğimiz iddiayı doğrulayan Aksoy, "Evet boşandık, haberiniz doğrudur. Pazartesi sabahı evliliğimiz sona erdi" dedi. Beraber yaşadıkları evi 3 yaşındaki oğlu Emir Berk'le terk edip yakınlarınin evine gittiği öğrenilen Derya Çavuşoğlu'nun dostlarına "Bekir bana şiddet uyguluyordu, dayanamadım" dediği iddiasını da sorduğumuz Aksoy, "Böyle bir iddiası varsa ona sorun. O zaten açıklamasını yapar. Bana lütfen böyle şeyler sormayın. Ben ne olduğunu bildiğim için o ne derse doğrudur" dedi. 2013 eylül ayında evlenen çiftin henüz bir aylık evliyken de ayrılık krizi atlattığı gündeme gelmişti.

Geçen yıllarda Bodrum'daki evlerine camdan girmek isterken duvardan düşüp kaza geçiren Bekir Aksoy'un yine eşiyle tartıştığı iddiası kulaktan kulağa yayılmış, Aksoy ise eşiyle yürüyüşten döndüklerini ancak evin anahtarlarını içerde unuttuğu için de camdan girmeye çalıştığını açıklamıştı.

 

BİRSEN ALTUNTAŞ
birsenaltuntas76@gmail.com

 

Sayfa Derleme Süresi: 0.2274 saniye